Apie mus

UAB “Provasta” tai daugiau kaip 20 metų patirtį turinčių profesionalių, kvalifikuotų ir atestuotų specialistų komanda. Mes kokybiškai ir greitai atliekame elektros ir automatikos instaliavimo darbus nuo paprastų iki sudėtingų elektros sistemų bei silpnųjų srovių montavimo. Turėdami ilgametę patirtį profesionaliai atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus bei rasime ir pasiūlysime Jums optimaliausią sprendimą.

Palikite mums savo su vidaus bei lauko elektros – automatikos sistemų instaliavimu susijusius rūpesčius ir mes visus darbus atliksime patikimai, greitai bei kokybiškai. Visus mūsų atliekamus darbus rasite skyriuje Elektros montavimo darbai.

Per ilgametį mūsų darbuotojų veiklos laikotarpį sukaupta patirtis bei aukšta darbuotojų kvalifikacija ir darbo kultūra padeda įmonei kokybiškai, greitai ir patikimai atlikti visus vidaus ir lauko elektros – automatikos sistemų montavimo darbus. Sėkmę šiuose darbuose lemia aukšta inžinerinių darbuotojų kvalifikacija bei priimami racionalūs visos komandos techniniai – organizaciniai sprendimai. Mūsų gretose dirba darbuotojai, kuriems yra išduoti Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos ir VĮ Statybos produkcijos sertifikavimo centro kvalifikacijos atestatai. UAB “Provasta” veiklos principai, sukaupta patirtis ir taikomi projektų valdymo metodai leidžia mums kokybiškai, greitai ir mažiausiomis sąnaudomis atlikti visus darbus bei pelnyti klientų bei partnerių pasitikėjimą.

Elektros – automatikos instaliacijos sistema yra labai svarbi ir atsakinga bet kokio statinio dalis, kuri turės tarnauti patikimai ir ilgai. Tik teisingai sumontuotas elektros – automatikos tinklas bei įrenginiai ateityje nekels rūpesčių bei pavojaus žmonių ir turto saugumui. Dažnai statinio savininkas pervertina savo galimybes ir ryžtasi pats atlikti elektros instaliacijos darbus arba patiki juos žemą kvalifikaciją turintiems asmenims, kurie pasiūlė žemiausią kainą, dėl ko nukenčia darbų kokybė, ilgėja terminai, nepasiekiama užsibrėžtų tikslų bei kyla pavojus ateityje patirti papildomų išlaidų dėl nekokybiškai atliktų darbų.

Patikėkite šiuos darbus mums ir Jūs būsite ramūs.

Kokybiškas, profesionalus ir patikimas klientų poreikių tenkinimas – pagrindinis mūsų tikslas. Tai mus skatina nuolat tobulintis, kad galėtume tenkinti visus klientų poreikius ir vykdyti įvairaus sudėtingumo projektus. Siekdami teikti efektyvias ir kvalifikuotas paslaugas mes nuolat dalyvaujame įvairiuose mokymuose ir kursuose. Tai leidžia mums taikyti pažangiausius sprendimus darbe.

Jūs turite viziją – mes ją įgyvendiname!

UAB „Provasta“ – elektros instaliacijos montavimo darbai ir procesų valdymo automatizavimas.